HĽADANIE STRÁNOK

"Caroline Hurricanes" - Tím NHL zmenil svoje meno a povolenie na pobyt

Národná hokejová liga (NHL) - najsilnejšiazástupca hokeja po celom svete. Prehrávajú tu len profesionáli a každý športovec sníva, že sa do toho dostane. Každý tím sa môže pochváliť titulmi hráčov a zaslúženými trénermi. Zvážte jedného zo zástupcov tejto ligy - tímu "Carolina Hurricanes".

karolína hurikány

vzhľad

Jeho pôvod sa odohráva vo vzdialenom roku 1971, kedyzačal konať v zložení VAHA (World Hockey Association). V ďalšej sezóne tím vyhral, ​​ale účasť v aréne bola veľmi malá. To bolo spôsobené tým, že vystúpili v Bostone, kde bola veľmi konkurencia. Preto lístky veľmi často zostali na zbieranie prachu v pokladni.

Cesta bola veľmi rýchla. Tím sa presťahoval do Hartfordu, ktorý sa nemohol pochváliť žiadnym úspechom v každom športe. Preto bol príchod hokeja do mesta všetkým vnímaný len pozitívne.

Cesta k úspechu

V roku 1979 začala VXA strácať svoje pozíciesilnejšiu ligu NHL. Za menej ako pár rokov sa všetky silné tímy presťahovali z asociácie do nového šampionátu. Debut ambicióznych nováčikov bol úspechom. "Caroline Hurricanes" sa umiestnila na štvrtom mieste a odišla do Stanley Cupu.

Treba poznamenať, že meno tímuniekoľkokrát zmenené. A len v sezóne 1998 bolo známe meno pre každého. Rok 2005 je považovaný za najúspešnejší pre tím. Dokázala vyhrať Stanley Cup. Potom už nemohla tento výsledok zopakovať. A od roku 2009 tím nemôže zlomiť ani v prvej fáze prestížnej kresby.

štruktúra

Zloženie Carolina Hurricanes
Po dlhú dobu mal kolektívJeho predajom sú nielen profesionálni hráči, ale aj hviezdy svetového hokeja. Všetci oslávili tím "Carolina Hurricanes", ktorého zloženie pozostávalo len z odborníkov. Medzi nimi sú tieto mená:

1. Eric Staal. Bolo zaznamenané najväčšie množstvo gólov v šampionáte.
  2. Cam Ward. Označil najväčší počet výhier brankára.
  3. Yoni Pitkanen. Dosiahlo viac bodov.
  4. Stu Grimson. Najvyššie minúty strávili v trestnom boxe.
  5. Meno a priezvisko Brindamor. Najväčší počet programov.
  6. Arthur Irbe. Brankár, ktorý strávil väčšinu času na ľade a "suché" zápasy.

Členmi Hockey League Hall sú Gordie Howe, Ron Francis a Dave Kion

Stanley Cup

Vo finále sa stretla "Carolina Hurricanes"Edmonton Oilers. Séria bola veľmi ťažké až do posledného siedmeho zápasu nebolo jasné, kto bude mať trofej sám. Cesta pozostávala z 82 zápasov sezóny, rovnako ako ťažké play-off. Preto rýchlosť v hre nebola príliš veľká a tímy venovali osobitnú pozornosť svojej obrane. Arena sa zúčastnilo 19 000 fanúšikov.

"Carolina" úplne prekonala hostí a dovolilav prvom polčase iba 5 krát, aby narušil svojho brankára. Už v 2 minútach otvorili účet v tejto hre. Všetko pre tím bolo všetko, s výnimkou číselnej výhody. Po prestávke sa však "Hurikány" na 8 sekúnd podarilo realizovať svoju väčšinu. Po skóre 2: 0 tím úplne odišiel do obrany. A dokonca urážlivé a nepotrebné dispozície nemohli zabrániť tomu, aby si odobral pohár.

nhl karolína hurikány

Ale stále dokázal Fernando Pisani z Edmontonupridajte intríg do tejto konfrontácie. Tabuľka zaznamenala oheň 2: 1. Ale nezamieňal tím "Carolina Hurricanes". Hrali veľmi opatrne a nedovolili, aby boli bez akéhokoľvek dôvodu odstránené. Ale Edmonton tiež dodal. To však nestačilo. 7 minút pred koncom mali vynikajúcu šancu vyrovnať po odstránení jedného z hráčov "Carolina". Takže bez využitia situácie, niekoľko minút pred sirénou na ľade šiel 6 hráčov. Ale Justin Williams zachytil puk a hodil ho do prázdnej siete. Až do konca stretnutia sa skóre zachovalo 3: 1 v prospech "hurikánov". Takže jeden z najlepších tímov NHL "Carolina Hurricanes" vyhral Stanley Cup.